تاریخچه پوکت

یکی از مکان های جالب در میان جزایر تایلند جزیره پوکت است. به طور پراکنده، پوکت همچنین بزرگترین جزیره تایلندی است و یکی از کوچکترین استانها (کمترین ساموت سونکرام) است. بر این اساس، جزیره بر روی نقشه به نام Koh، که در تایلندی به معنای “جزیره” است، مشخص شد. این استان علاوه بر جزیره پوکت، جزایر 3000 را نیز در بر می گیرد و این منطقه با سنگاپور قابل مقایسه است.

بر طبق یک نسخه، جزیره پوکت بر اساس فعالیت زمین شناسی شکل گرفته است، اگر چه در ابتدا بخشی از سرزمین اصلی بود. در حمایت از این نسخه باید Phang Nga ذکر شده، جایی که در مورد 43 مختلف در جزایر اندازه وجود دارد. شواهد حاکی از آن است که مدتها پیش پوکت حل و فصل شده است، شواهدی از نقاط فلش موجود در حفاری ها در منطقه کامالا که در حدود 39 ساله هستند، است. هنوز معلوم نیست که آیا نمایندگان مردم عصر سنگ در اینجا زندگی می کنند، اگرچه مردم مانی و ساکایی در شواهد یافت می شوند. نقش اقوام زودرس جزیره را می توان توسط کولی های دریایی Mokena و Cheo Le از جزایر Nakbar و Andaman که ساکن مناطق ساحلی هستند، ادعا می کنند.

تاریخچه پوکت. ظاهر خواهران بنای تاریخی – قهرمانان
در تصویری که برای جزیره پوکت داشت، تهاجم برمه به 24 صورت گرفت، جایی که آنها تمام قهرمانی و تعهد خود را از خواهران قهرمان نشان دادند. در آن دوران سخت برای این جزیره، اکثریت جمعیت نر را برای شرکت در جنگ در سرزمین اصلی ترک کرد. اطلاعات مربوط به تهاجم برمه به همسر فرماندار جیان در هنگام عزاداری از شوهر مرحومش به سر می برد. اما ژانر شجاع با کمبود و با کمک خواهر او مواجه نبود، او موفق به بسیج همه زنان شد، قبل از آن از سر خود تراشیده و به دیدار با دشمن رفت. برمه با عقب نشینی ارتش بزرگ، مسلح به سلاح های جعلی. پادشاه راما برای نمایش قهرمانانه و خلاقیت نمایش داده شده، اولین جیان را با عنوان Thao Thep Casatri Jan و خواهرش با عنوان Thao Xi Sunthon اعطا کرد. یکی از خیابان های اصلی شهر به افتخار ژان تپ کاسریت نامگذاری شده است. همچنین در این خیابان یک بنای یادبود به دو خواهر قهرمان وجود دارد، و نه چندان دور از بنای تاریخی، معبدی به نام سیت Suthkon به افتخار Muk وجود دارد. هر سال 1785 ماه مارس، ساکنان محلی روز قهرمان را جشن می گیرند، به یاد آورنده بنای یادبود خواهران “وایم” هستند.
به غیر از استخراج قلع در معدن در پوکت Hevea درخت جنگل، و همچنین میگو برداشت و صید. به طور عمده در این شیلات مالایی و سیامی مشغول اند. در اوایل قرن Phraya در استان 30 Ratsada Trang با فرماندار به جزیره درختان لاستیک برای اولین بار معرفی کرده بود. به زودی 40٪ از تمام پوشش گیاهی در این جزیره را اشغال مزارع لاستیک، اما امروز این رقم کاهش یافته است به 20٪.
قرن 80 برای پوکت با تخریب معادن و پایان رونق قلع، همراه با کاهش ارزش آن در بازار جهانی مشخص شد. کاهش عملیات مربوط به تجارت و کسب و کار در کشور مربوط به اشغال ژاپن بود و فقط چند خانواده چینی توانستند شناور شوند. اما با استفاده از تمام زرادخانه مهارت ها و توانایی های خود، پوکت دوباره احیا شد. قابل توجه است که مستقیما از مهاجران چینی فرماندار فعلی پوکت است. زباله های پردازش قلع توسط آغاز 20 باعث آسیب جدی به محیط زیست شد، که در نهایت منجر به اعتراض گسترده مردم محلی علیه ساخت مجتمع های بازیافت قلع شد.
تاریخچه پوکت. زمان ما
این جزیره یک رونق گردشگری جدید است: هتل های جدید، مراکز خرید در حال ساخت هستند، مسیرهای توریستی جدید راه اندازی می شوند. همچنین، دولت تایلند چندین طرح بزرگ برای بهبود جزیره پوکت را آغاز کرد. در بازسازی فرودگاه از بودجه آن در حدود 10 میلیون نفر است. دلار آمریکا، که اجازه می دهد به شکل سال 2012 2012 ترافیک میلیون مسافر اختصاص داده شده است. مسافران / سال. مرکز کنفرانس جدید، با توجه به جمعیت 10، در منطقه May Khao ساخته شد. در سال 10 نزدیک جشنواره مرکزی اتمام پروژه برای ساخت و ساز یک تونل زیرزمینی، که باید ترافیک در پوکت تسکین انتظار می رود. در طول تصویب روند نزدیک به دو تونل یک طرفه در Patong Beach است که از طریق کوه عبور می کند. در جزیره پوکت، تغییرات برای بهتر شدن وجود دارد و این تغییرات برای جامعه بین المللی به چشم نمی آید. هر سال، اروپایی ها سرمایه گذاری پول خود در پروژه های در جزیره: میلیونرهای ریچارد و کریستوفر چندلر، آلن زمن، کیمی Ryaykkinen و گولو Lalwani، که کلاس اول پورت رویال پوکت مارینا را باز کرد. هر سال، این جزیره هتل پوکت با مجلات بین المللی جشن خود را در فهرست مکان های مناسب برای باقی ماندن در جنوب شرق آسیا. در مجله مسافر کوند نست سال 2011 را بر اساس معیارهای 2014 5000 پوکت مکان در فهرست مقاصد گردشگری در جهان، و همچنین موقعیت پیشرو در مهمان نوازی و نسبت تعلق می گیرد “پول / کیفیت.” پوکت پوکت Anantara Amanpuri و برنده یک نام بهترین هتل ها در جهان، و هتل شش حواس یائو نوا فراتر از پوکت وارد لیست طلایی هتل ها 12,5 سال است. در 2015، پورتال بین المللی معتبری بسیار در هتل پوکت، طراحی شده برای خانواده قدردانی شد، و در تایلند “لیست وارد« 150 بهترین هتل ها، از جمله پوکت ساحل باشگاه ماریوت، ماریوت مای خاو ساحل، Chava توچال، بست لاگونا پوکت توچال و ویلا ، Andara Resort و ویلا و مقصد Surin Resort و Spa.
با این حال، دستاوردهای خوبی سزاوار را می توان ذکر شده یک زمان بسیار طولانی است. به طور خلاصه باید گفت که در جزیره پوکت است که نه تنها رفت و آمد مکرر است که یک نام جهان است. این محل که در آن تاریخ منحصر به فرد، فرهنگ منحصر به فرد، مذهب و آداب و رسوم، از عبور از قرن است. بنابراین درخشان، بسیار جالب، تجربه چند وجهی زیر کمربند خود، که در جزیره پوکت نه می تواند رفت و آمد مکرر مردمی به رخ کشیدن. پوکت دارای خاصیت مغناطیسی طبیعی است که جذب گردشگران در جستجوی آرامش و آرامش..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هشت + 13 =

فهرست